Soustředění

Základní škola Hučák V Lipkách 692/1AHradec Králové,

Baletní soustředění probíhající v týdnu od 10.8. do 14.8. v prostorách základní školy Hučák. Přečtěte si program soustředění v detailu události.

Baletní mládí

Hotel Olšanka Táboritská 1000/23, Praha, Praha

Baletní škola BcA. Jána Nemce vyhlašuje pro žáky ZUŠ, tanečních škol a studií a amatérské soubory a jednotlivce 13. ročník amatérské soutěže v klasickém a moderním tanci Baletní mládí 2020. Soutěž proběhne v KC hotelu Olšanka v Praze.

Soutěž Na špičkách

Výstaviště Brno Výstaviště 405/1Brno,

Baletní soutěž “Na špičkách” organizovaná zájmovým sdružením Filiánek proběhne ve dnech 30.10. - 1.11. v prostorách brněnského výstaviště. Bližší informace o přihlašování poskytnou trenérky našeho baletu.

Soutěž Plzeňský střevíček

Plzeň

Plzeňský střevíček je mezinárodní veřejná amatérská soutěž v klasickém tanci - baletu. Je určena pro žáky baletních a tanečních škol, pro taneční obory ZUŠ, pro soubory, skupiny i jednotlivce.

Balet Gala

Plzeň

Balet Gala je amatérská přehlídka žáků tanečních škol, kde všechny vystupující děti tančí pro radost, pro získání nových kontaktů a pro srovnání s ostatními vrstevníky. Koná se ve Velkém divadle Josefa Kajetána Tyla v Plzni.

Soutěž Grand Prix Dance

RCO Olomouc Jeremenkova 40BOlomouc,

Soutěž proběhne v rámci Baletních dnů Olomouc 2020, a to ve dvou dnech 21. a 22. listopadu 2020. Zúčastnit se mohou neprofesionální baletní školy, taneční oddělení ZUŠ, amatérské soubory i jednotlivci.

Baletní Galavečer

Kulturní dům Třebechovice Na Stavě 820Třebechovice pod Orebem,

Každoroční vystoupení Královských baletek a Balletu Petit. Bližší informace zveřejníme v průběhu října.

Slavnostní koncert MUDr. Petra Hubáčka

Filharmonie HK Eliščino nábřeží 777/5Hradec Králové,

Vystoupení Sněhurka na hudbu MUDr. Petra Hubáčka, které se koná v rámci koncertu Romantic band Petra Hubáčka v hradecké filharmonii.

Soutěž New Generation

Malé Divadlo Zhořelecká 344Liberec,

Teprve druhý ročník baletní soutěže New Generation proběhne v krásných prostorách Malého Divadla v Liberci začátkem prosince. Bližší informace o přihlašování vám poskytnou naše trenérky

Baletní Galavečer 2021

Kulturní dům Třebechovice Na Stavě 820Třebechovice pod Orebem,

Každoroční vystoupení Královských baletek a Balletu Petit. Bližší informace zveřejníme v průběhu října.