Rubriky
Vystoupení

Baletní Gala 2021

Dne 27. listopadu se v Kulturním domě v Třebechovicích pod Orebem uskutečnil předvánoční Baletní Gala večer.

Rubriky
Soutěže

Baletní mládí 2021

Děkujeme našim svěřenkyním za krásnou reprezentaci a za nasazení, se kterým jste včera tančily. To, že jste si to užily, pro nás znamená nejvíc!

Rubriky
Soutěže

Ave Bohemia 2021

Gratulujeme holkám ke krásnému úspěchu! Naše svěřenkyně si vytančily 4x zlatou medaili, 2x stříbrnou medaili a jednu bronzovou.

Rubriky
Soutěže

Plzeňský střevíček

V polovině října proběhla soutěž Plzeňský střevíček a pro většinu tanečnic to byla první soutěž po velmi dlouhé pauze, která byla způsobena Covidovou situací. Naše holky opět zabojovaly a získaly cenné úspěchy.

Rubriky
Ze života Balletu Petit

Focení baletního kalendáře

Děkujeme PETROFU za poskytnutí prostor pro nafocení baletního kalendáře na rok 2022. Zároveň děkujeme paní fotografce Anetě Všetečkové za nádherné fotografie.

Rubriky
Ze života Balletu Petit

Pilně trénujeme!

Baletní škola Ballet Petit zahájila další sezonu! Doufejme, že nyní již pouze osobně v naší krásné tělocvičně. Bylo vidět, že trénování všem chybělo a naše tanečnice a tanečníci se s nadšením pustili do práce. No přesvědčte se sami! 

Rubriky
Soutěže

Danča s Anri vytančily ve světě zlato pro Českou republiku!

Celosvětové finále v Telfordu! Soutěž dopadla pro naše tanečnice – Andrejku Šrámkovou a Danďu Valešovou vskutku úspěšně! Ve světové konkurenci si devčata vybojovala ZLATOU MEDAILI za duet v klasickém tanci!

Rubriky
Soustředění

Letní soustředění

V termínu od 2. – 6. srpna se uskutečnilo letní soustředění, které jsme si všichni společně moc užili. Všem moc děkujeme za účast, bylo to skvělé!

Rubriky
Novinky

Předávání ocenění Talentů královehradecké kultury!

Moc děkujeme královehradeckému kraji za ocenění a za krásný večer! ❤ Bylo to moc pěkné zakončení školního roku, který byl pro všechny náročný.

Rubriky
Soutěže

Kvalifikace na celosvětové finále zdolána!

Na konci května se naše baletky zúčastnily online kvalifikační soutěže na světové finále Dance World Cup. Ačkoliv bylo možné trénovat jen v rámci online hodin, holky se toho nezalekly a předvedly krásné výsledky. Přesvědčte se sami!